15 Rocznica kompanii Sigcess

Wiadomości są w archiwum!
15 Rocznica kompanii Sigcess

Piętnaście niezapomnianych lat minęło, torując genialny sposób kompanii Sigcess. Za te piętnaście lat partnerzy Sigcess przeszły przez bezinteresowną walkę z ostrą konkurencją, przez wiele prób i osiągnęli wspaniały sukces. 16 stycznia 2016 roku w Shenyang w prowincji Liaoning, Chiny odbyło się uroczyste obchody tego szczególnego wydarzenia – 15 Rocznicy kompanii Sigcess, a także ceremonia wręczenia nagród dla partnerów Sigcess.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania wypowiedzi Prezesa kompanii Li Lu Zi, który powiedział o nowatorskim projekcie firmy "Internet + duża zdrowie + duże dane + medyczna platforma" i o nowym wyjątkowym produkcie z oleju lnianego, a także wyraził wdzięczność oddanym pracownikom firmy. W końcu swoim przemówieniu opowiedział o planach przyszłego rozwoju firmy, inspirując wszystkich partnerów na ciągły ruch do przodu.

Następnie na scenę wyszedł dyrektor generalny kompanii pan Zhu Chaofu (Jackie). W swoim przemówieniu przypomniał historię rozwoju firmy i zachęca partnerów do dalszych wysiłków, radości i zwycięstw.

Te piętnaście lat stały się dla Sigcess przez od urodzenia do rozwoju i ciągłego wzmocnienia, to było piętnaście lat, pełne koleje losu, smutków i radości. Jesteśmy przekonani, że następne piętnaście lat przyniosą zawsze w dużej rodzinie Sigcess jeszcze więcej sukcesów i chwały!

 
Skontaktuj się z nami
 

Komentarze (Komentarze mogą wnosić tylko zarejestrowani użytkownicy. )

 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

Jesteście pewne, że chcecie zawiadomić administrację portalu o tym, że użytkownik narusza zasady komentowanie i rozmieszczenie kontentu?


Zawiadomić

Skasować
 
 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

 
 

Szukaj

Szukać

Aktualności kompanii

Trend przyszłości - międzynarodowa e-commerce!
listopada 25, 2016 12:00 p.m.

 W ostatnim czasie w mediach coraz częściej słychać słowa "międzynarodowa e-commerce". E-commerce w Chinach opiera się nie tylko na korzyści, takie jak rezygnacja z pośredników i obniżenie kosztów, ale i na politykę państwa…

 
Kompania Sigcess wychodzi na polski rynek
marca 06, 2015 1:08 p.m.

Preparaty dla umocnienia zdrowia od kompanii Sigcess od teraz dostępne i dla polskich użytkowników. Szeroki asortyment, dostępne ceny i konieczna pomoc zdrowiu - dlatego produkcja Sigcess jest taka popularna. Wysoka jako…

 

Kontakty

www.sigcess.org / napisz do nas e-mail: sigcessgroup@gmail.com
(główne biuro)

528437, Chiny, Zhongshan, Kantaylu, dom 10
  • 86 (760) 82989XX
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create