Trend przyszłości - międzynarodowa e-commerce!

Trend przyszłości - międzynarodowa e-commerce!

 W ostatnim czasie w mediach coraz częściej słychać słowa "międzynarodowa e-commerce". E-commerce w Chinach opiera się nie tylko na korzyści, takie jak rezygnacja z pośredników i obniżenie kosztów, ale i na politykę państwa, wspieranie przejścia tradycyjnych handlu zagranicznego przedsiębiorstw na nowy model.


Można powiedzieć, że międzynarodowa e-commerce całkowicie zmienić tradycyjną działalność gospodarczą obcych i będzie trend przyszłości. W ramach tradycyjnej działalności gospodarczej przedsiębiorstwo napotyka się ze znacznymi kosztami na takich scenach, jak urząd celny, kontrola państwowa, płatności, zwroty podatków, itp., i małe i średnie przedsiębiorstwa znaleźli się w niekorzystnej pozycji. A dzięki międzynarodowej e-commerce wszystkie te ogniwa są łączone w jednym miejscu, znacznie zmniejszając koszty. W ten sposób, zakłady produkcyjne mogą na równych warunkach wychodzić na rynek zagraniczny, i u wielu małych i średnich przedsiębiorstw produkcyjnych pojawia się możliwość przetrwania i rozwoju.


Wybór odpowiedniej podkładki jest kluczowy moment, określający twój przyszły sukces lub porażka.
Jeśli chcemy nadążyć za rozwojem międzynarodowej e-commerce, przede wszystkim, trzeba wybrać odpowiednią platformę. Spójrzmy na obecny stan e-commerce.
Mówiąc o e-commerce, pamiętamy taobao, ale na dziś taobao – jakby człowiek średnich lat, od niego już nie można się spodziewać młodości i zdrowego wzrostu. A oto Sigcess właśnie teraz jest na etapie szybkiego, zdrowego wzrostu; uzyskując odpowiednie wsparcie, może nieskończenie wzrastać i umacniać.


Już w 2004 roku Sigcess zrealizowała "biznes bez granic", a w 2005 roku stał się jednym z organizatorów ósmego posiedzenia chińskich przedsiębiorstw międzynarodowej e-commerce. W 2006 roku Firma została przypisana przez stowarzyszenie e-commerce w Chinach "pilotażowy przedsiębiorstwem e-commerce", a w 2014 roku stała się jednym z pierwszych "pilotażowych międzynarodowej firmy e-commerce", a także został nazwany "innowacyjnym przedsiębiorstwem e-commerce".

 

Oczywiście, prawo wyboru – w twoich rękach. Mamy nadzieję, że dokonasz właściwego wyboru, który poprowadzi cię do błyszczącej sukcesu!

 

 
Skontaktuj się z nami
 

Komentarze (Komentarze mogą wnosić tylko zarejestrowani użytkownicy. )

 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

Jesteście pewne, że chcecie zawiadomić administrację portalu o tym, że użytkownik narusza zasady komentowanie i rozmieszczenie kontentu?


Zawiadomić

Skasować
 
 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

 

Inne aktualności przedsiębiorstwa

 

Szukaj

Szukać

Aktualności kompanii

Trend przyszłości - międzynarodowa e-commerce!
listopada 25, 2016 12:00 p.m.

 W ostatnim czasie w mediach coraz częściej słychać słowa "międzynarodowa e-commerce". E-commerce w Chinach opiera się nie tylko na korzyści, takie jak rezygnacja z pośredników i obniżenie kosztów, ale i na politykę państwa…

 
Kompania Sigcess wychodzi na polski rynek
marca 06, 2015 1:08 p.m.

Preparaty dla umocnienia zdrowia od kompanii Sigcess od teraz dostępne i dla polskich użytkowników. Szeroki asortyment, dostępne ceny i konieczna pomoc zdrowiu - dlatego produkcja Sigcess jest taka popularna. Wysoka jako…

 

Kontakty

www.sigcess.org / napisz do nas e-mail: sigcessgroup@gmail.com
(główne biuro)

528437, Chiny, Zhongshan, Kantaylu, dom 10
  • 86 (760) 82989XX
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create